MÜZİK /MUSICMüziğin gücünü anlatmak mümkün mü ? Kendi duygularımızı bu kadar kolay değiştirebilen bazı şeyleri hatırlatan bu esrarengiz güç her gün hissediyoruz mutsuz olduğumuz da onu bastırmak için müziğin sesini sona kadar açıp dans etmek  ne kadar da motive edici bir şey olduğunu herkes bilir. Günün müziğini bulup o günün temposuyla eşleştiririz bazen. Ruha huzur verici bu duyguların en iyi şekilde ifade etme şekli belki sadece sözlerle ifade edilen şeyi daha duygu yüklü söylemek. Bazende geçmiş hatırlamak ah bu şarkı o anda dinlemiştik dersiniz yada o an birden bu şarkıyla özleşir.
Müzik zevkleri kişilerin aslında asıl yüzüdür ruh hallerini yansıtır. Nasıl bir kişiliğe sahip olduğu onun duygularını hissedersiniz. Bu yüzden bazen sözlerini anlamadığınız bazı şarkılar olsa bile buna önem vermezsiniz ritmin sizi sarmasına izin verirsiniz tıpkı bir büyü gibi gözlerinizi kapatır ve sadece dinlersiniz ruhunuzu alıp farklı yerlere götürür.


Is it possible to explain the power of music ? Reminiscent of some of the things that can change their feelings so easily feel unhappy every day that the mysterious power to subdue him until the end of the sound of music to dance on and everyone knows how much is a motivating thing . Find and match the beat of the music of the day , sometimes the day . The best way to express these feelings soul soothing words expressed in the shape maybe just to say something more emotionally charged . Remember about the past sometimes heard from that moment or that moment than this song.
Reflects the fact that the mood of the people the real face of musical tastes . How to have a personality that you feel his feelings . Even if you do not understand the words of some songs, so sometimes it wraps you do not care about the rhythm just close your eyes and just listen as a spell takes you to different places to take your soul .ümmü yılmaz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Instagram