kusursuz görünmek için üç altın öneri / three points
Mükemmel görünüm için 3 pratik noktayı size sunuyorum.
1. Saçlar önemli genç bayanlar. Saçınız bakımsız görünmesin asla ve asla. Bunun için gliss harika bir formül geliştirdi. Ben kullanıyorum ve sonuç gayet harika. Şekilsiz saçlarınıza kuru iken bile kullanabilirsiniz.
2. Yüzünüze hiç bir şey sürmeyin ve sadece dudaklarınızı vurgulayın. Günlük yaşamınızda mat rujlar kullanın. Bunun içinde Mac mat rujlarını kullanabilirsiniz.
3. Daima hoş kokun. Kendinize ait sizi tanımlayan bir koku sahibi olun. Bunun içinde zaranın woman kokusunu size önere bilirim.

Kısa ve etkili üç parçayla güne hazırsınız. Hem doğal hemde bakımlısınız. Hepsi bu kadar.


I offer you three quick points to look perfect.
1 Hair outstanding young ladies. Do not show your hair will never neglected. This is a great formula for developed gliss. I am using and the result is pretty cool. You can even use your hair when dry amorphous.
2 Do not apply anything to your face and just highlight your lips. Use a matte lipstick in your daily life. Use Mac matte lipstick in it.
3 Always a pleasant scent. Be familiar with the smell of your own that identifies you. I know you were unable to recommend the smell of Zara for this woman.

Short and effective three-piece ready to go. Both the natural well-maintained. That's it.

ümmü yılmaz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Instagram